+37068650968
info@termozmones.lt

Čiobiškio g. 37-34, Vilnius.

LT437044090102002631

 

laboratorijos.termozmogus

Dažniausiai eiliniam žmogui žodis laboratorija asocijuojasi su medicinos tyrimais, baltais chalatais, krūvomis mėgintuvėlių ir savaime suprantama medicininės kaukės. Nuotrauka straipsnio viršuje atspindi mūsų laboratorijos kryptį - matavimai statybos sektoriuje. Pasitaiko ir kitokių laboratorinių veiklių kurios tiria ne tik tai kas susieta su medicina. Trumpai apie mūsų laboratorijos specifiką.

  •  Visų laboratorijų bendras panašumas bus dažniausiai naudojamame tarptautiniame standarte procesams valdyti. Vienas iš tokių gali būti  ISO/IEC 17025 - tyrimų, bandymų ir kalibravimo laboratorijų kompetencijai keliami bendrieji reikalavimai.
  • Mūsų laboratorija susijusi su nemedecininės veiklos tyrimais - sandarumo bandymai, termoviziniai tyrimai, perspektyvoje akustiniai matavimai. Laboratorija gali tirti, bandyti ne tik mėginius susijusius su žmogumi, gyvūnu, bet ir kitų mus supančių materijų būsenas, savybes - oras užterštumas, temperatūra, drėgnumas, pastato šiluminės, akustinės, sandarumo charakteristikos.
  • Kuo skirias eilnio žmogaus, kuris stebi tyrinėja aplinkinį pasaulį,  nuo laboratorijos veiklos? Laboratorija renka visus objektyvius duomenis ir juos fiksuoja, dokumentuoja. Surinktą informaciją teikia užsakovams protokoluose.
  • Jei jau lyginame žmogaus ir laboratorijos skirtumus, tai laboratorija turi matavimų, tyrimų metodus kuriuos validavo ir verifikavo. Laboratorija privalo būti kompetetinga tose srityse kuriose darbuojasi bei privalo būti nešališka savo atliekamiems matavimams ir bandymams.
  • Nors laboratorija vadovaujasi tarptautiniais standartais (pvz. mūsų įmonėje naudojama 11 tarptautinių standartų) kuriuose aprašytas ganėtinai tikslus proceso organizavimas vis dėl to didžiausia laboratorijos vertybė yra nuolatinis kritinis žvilgsnis į savo vykdomą veiklą. Tik toksai požiūris yra kelias į tobulėjimą. Laboratorija neabejojanti savo žinių kokybe, gautais rezultatais ir aplinkui vykstančiais procesais žygiuoja degradacijos keliu.
  • Patys tarptautiniai standartai palengvina veiklą pačiai laboratorijai, bet taip pat ir leidžia užsakovui su laboratorija susitarti dėl matavimuose ir bandymuose keliamų užduočių, siekiamų tikslų, gautų rezultatų vertinimo. Viskas turi savo ribas ir taisykles, tačiau lankstumas egzistuoja ir tarptautiniuose standartuose.
  • Esminis mūsų laboratorijos tikslas yra, kad mūsų naudojami tarptautiniai standartai  ir paslaugos rezultatas neštų tikrą pridetinę vertę galutiniam rezultato naudotojui. Priešingu atveju nematome prasmės savo veikloje.

sandarumo.testas.9.irangos.blowerdoor

Kontaktui

+37068650968

info@termozmones.lt

Korespondencijai

Čiobiškio 37-34, Vilnius.